ההבדל בין תיווך לבין ליווי פרויקטים

יחד עם חלוף השנים האחרונות לצד עליית האינטרנט והתפתחות התעשיות השונות בפרט, התפתחו מגוון רחב של מקצועות חדשים שלא היו פופולריים עד לפני שנים בודדות בעוד כי בעידן המודרני של היום, נראה כי לא באמת אפשר בלעדיהם. זאת בעוד כי אחד מהמקצועות הנפוצים ביותר הינו ליווי פרויקטים. על כן, מספר שנים אחורנית כמעט ולא היו מלווי השקעות שהיו מלווים משקיעים בהשקעות מקרקעין כאלו ואחרות, לפחות לא בשיטה המודרנית אותה אנו מכירים כיום. ללא שירות מקצועי של ליווי פרויקטים, הרי שלא פעם, משקיעים אשר התעניינו בחיפוש אחר השקעות נדל"ן אטרקטיביות, היו צריכים לפנות לגורם נוסף שיעניק להם את האפשרות לקבל החלטה נכונה ומדויקת יותר, בין אם מדובר על איש מקצועית כדוגמת שמאי, מתווך וכדומה ובין אם מדובר על קרוב משפחה שמחזיק בניסיון כזה או אחר בתעשיית הנדל"ן. כמו כן, על מנת לוודא כי אתם אכן מבינים את הנושא על שלל רבדיו, ריכזנו עבורכם למאמר הבא את כל מה שצריך לדעת אודות ההבדלים בין תיווך לבין ליווי פרויקטים.

אז מה הם ההבדלים למעשה?

במסגרת סל השירותים שלנו אנו נתקלים באוכלוסייה נרחבת שלא מצליחה להבין לעומק את ההבדלים המרכזיים בין תפקידו של מתווך נדל"ן לבין החשיבות והתפקיד של מלווה המשקיעים שכן, בעוד כי הדעה הרווחת נוטה לשים דגש על הדמיון בין המקצועות, אך יש לציין כי ישנם מספר שינויים מרכזיים שחשוב להבין. אז מהו למעשה ליווי פרויקטים? האם מדובר על עוד צרף מילים שיווקי שנועד במטרה למכור שירות לא נחוץ בעלויות גבוהות או שלחילופין אכן מדובר על שירות כזה המעניק ערך מוסף עבור הלקוח במהלך תהליך הליווי? ובכן, תפקידו העיקרי של המלווה בתהליך ליווי פרויקטים יהיה לסייע למשקיעים השונים להגיע אל עסקאות הנדל"ן הנכונות ביותר בהתאם לצרכים שלהם וכן, מדובר על איש מקצוע אשר מחזיק בארגז הכלים המדויק להנגשת המידע הרלוונטי בצורה הפשוטה והמקצועית ביותר.

כך תבצעו את הבחירה הנכונה

חשוב לציין כי בעת בה אנו מדברים על ליווי פרויקטים, הרי שכל אדם יכול לקרוא לעצמו מלווה משקיעים לאור העובדה כי מדובר על מקצוע שאינו כפוף לשום רשות רגולטורית. זאת בעוד כי מתווכי נדל"ן מחזיקים ברישיון תיווך, אולם לא מדובר על המסמך המציג את רמת האיכות של השירות, אך מיותר לציין כי מדובר על סינון מינימלי המאפשר בחירה נכונה ומדויקת יותר. כמו כן, לא מעט ממסיימי הקורסים השונים בענף נגישים ללוות משקיעים ולכן, עליכם לוודא כי אתם נוטים משנה זהירות בעת הגעתכם אל מעמד הבחירה שכן, עליכם לזכור כי האחריות לבדוק ולחקור לעומק את רמת הניסיון של המלווה הייעודי מוטלת עליכם בלבד.

דילוג לתוכן